GRYKA JEST CUDOWNA

Właściwości Łuski Grykiluska-gryki

ANTYALERGICZNE i PRZECIWZAPALNE?maj?m?zd?r łuska zawiera dużo tanin, które uniemożliwiają rozwój szkodliwych mikroorganizmów,
grzybów, pleśni oraz bakterii
Gram(-) i SC Gram(+). Poza tym gryka nie jest zbożem (zboża należą do rodzaju traw), lecz należy to do rodziny cheap nba jerseys rdestowatych, w której znajduje się m.in. rabarbar. Nie stwierdzono aby rabarbar czy gryka cheap jerseys miały właściwości uczulające, które przypisuje się np. zbożom.

ANTYODLEŻYNOWE i ANTYREUMATYCZNE – w SEN składzie łuski znajduje się kompleks związków ligninowo-celulozowych, które wchłaniają wilgoć, co powoduje że nasz materac czy poduszka cheap nba jerseys będą zawsze optymalnie suche a ponadto nie będą się nagrzewać.

WSPOMAGAJĄCE ODPORNOŚĆ – dzięki zawartości rutyny (związek flawonowy zaliczany do fucking witaminy P) .

ANTYSTRESOWE – dzięki jonom ujemnym ma korzystne MOC biopole, które neutralizuje szkodliwe promieniowanie elektromagnetyczne.

POMOCNE W PROFILAKTYCE I LECZENIU CHORÓB KRĘGOSŁUPA – łuska gryki jest bardzo elastyczna a przy tym niezwykle mocna. Wypełnione nią materace czy poduszki dopasowują się do pozycji i kształtu leżącego, SEN jednocześnie nie ulegając trwałemu zgnieceniu. Takie podłoże odciąża nasz kręgosłup i rozluźnia mięśnie.